borgolyo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EB bajnok . . .

+3
Cz.
golyo
Csabi
7 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty EB bajnok

Témanyitás  Mark Vas. Jún. 15, 2008 8:03 pm

Hát gyerekek az eddigi meccseket elnézve azt kell, hogy mondjam, az idei eb döntőjét a hollandok és a portugálok játszák majd. A végeredmény pedig nem lehet kérdéses, azaz sima HOLLAND győzelem. További jó szurkolást mindenkinek.
Mark
Mark

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2008. Jun. 15.
Age : 45

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Egy kis segítség az EB bajnoktippeléshez :D

Témanyitás  Mark Vas. Jún. 15, 2008 8:24 pm

Hát gyerekek nem megy ez nektek. Bár itt Magyarországon állítólag mindenki ért a focihoz, de ahogy elnézem van néhány delikvens a fórumon, akire ez nem feltétlenül igaz. Gondolok itt azokra az egyénekre, akik olyan hiú ábrándokat kergetnek, amely szerint a friccek, tokosok hívjuk ahogy akarjátok a nagyképű, öntelt németeket tippelik győztesen. Egy-két egyén (Ballack, Lehmann) olyan mérhetetlen nagy arccal lépnek föl a pályára, hogy azon csodálkozom, ráfér még rajtuk kívül más is. Very Happy:D:D
Ha egy kicsit is "szakszemmel" néznétek a meccseket rájöhetnéte, hogy 3 csapat kilóg pozitív irányba a mezőnyből (Hollandia, Spanyolország és Portugália). Szóval kedves németdrukker barátaim ne sírjatok, ha nem fogtok továbbjutni a negyeddöntőnél. Az elmúlt 2 EB után már a csoportból való továbbjutás is szép eredmény lesz. Very Happy
Mark
Mark

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2008. Jun. 15.
Age : 45

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Kedves Csaba gyöngye

Témanyitás  Vendég Vas. Jún. 15, 2008 9:44 pm

Húúú!!! Ez most fájdalmasan ért.
Azt hittem jobban ismersz. Én a Hollandoknak drukkolok, mióta az eszemet tudom. Smile
Amikor az Ajax Bl-en elkente a Fradi száját asszem 6-0-ra.
Amikor még Patrick Kluivert fiatal suttyóként (és nem dagadt tehénként) ontotta a gólokat az ellennek.
Nekem ez nem egy hirtelen jött hóbort, mint sok másik embernek.
Amúgy a hollandok mindig jók voltak, csak sosem volt szerencséjük. Mindig a legnehezebb úton jutottak el addig, amíg jutottak.
És mki emlékszik arra a holland portugál meccsre ahol lapok hullottak az égből és a végén már csak a játékvezető maradt a pályán. Smile

Véleményem, hogy a Spanyol-Holland meccs lesz a legjobb és aki azt megnyeri, az nyeri az EB-t.
A 4 legjobb csapat Portugália, Németo, Hollandia és Spanyolország.
Német-Spanyol döntő lesz, de hajrá HOLLANDIA!!!!!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  golyo Kedd Jún. 17, 2008 9:30 pm

Duke írta:Húúú!!! Ez most fájdalmasan ért.
Azt hittem jobban ismersz. Én a Hollandoknak drukkolok, mióta az eszemet tudom. Smile
Amikor az Ajax Bl-en elkente a Fradi száját asszem 6-0-ra.
Amikor még Patrick Kluivert fiatal suttyóként (és nem dagadt tehénként) ontotta a gólokat az ellennek.
Nekem ez nem egy hirtelen jött hóbort, mint sok másik embernek.
Amúgy a hollandok mindig jók voltak, csak sosem volt szerencséjük. Mindig a legnehezebb úton jutottak el addig, amíg jutottak.
És mki emlékszik arra a holland portugál meccsre ahol lapok hullottak az égből és a végén már csak a játékvezető maradt a pályán. Smile

Véleményem, hogy a Spanyol-Holland meccs lesz a legjobb és aki azt megnyeri, az nyeri az EB-t.
A 4 legjobb csapat Portugália, Németo, Hollandia és Spanyolország.
Német-Spanyol döntő lesz, de hajrá HOLLANDIA!!!!!

Héj Duke!

Vettünk neked zászlót! Jó nagy, és szép. A néni nem sokat tudott németül akitől vettük de azért megoldottuk. 10 EUR volt. A Roli hitelezett nekem hogy megvehessem neked. Szóval jössz a lóvéval, meg a Rolinak a hiteldíjjal. Nekem meg a kezelési költséggel. Rád bízom, hogy hogyan törlesztesz.
golyo
golyo
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 11.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sopron

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Zászló

Témanyitás  Vendég Szer. Jún. 18, 2008 10:56 pm

Jaja! Smile Hallottam!

Az az igazság, hogy most kissé leégtem. 13.000-ért vettem inget övet meg nyakkendőt. De cserébe remélem felvesznek a K&H-ba.
Törleszteni megpróbálok mindenképp minél előbb. Nem szeretek tartozni, de lehet csak a döntőn tudjuk rendezni a dolgokat.
A törlesztés megfelel természetben? Mondjuk sörben? Razz
Remélem addig nem lesz meló és fel tudok menni.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  golyo Szer. Jún. 18, 2008 11:51 pm

Duke írta:Jaja! Smile Hallottam!

Az az igazság, hogy most kissé leégtem. 13.000-ért vettem inget övet meg nyakkendőt. De cserébe remélem felvesznek a K&H-ba.
Törleszteni megpróbálok mindenképp minél előbb. Nem szeretek tartozni, de lehet csak a döntőn tudjuk rendezni a dolgokat.
A törlesztés megfelel természetben? Mondjuk sörben? Razz
Remélem addig nem lesz meló és fel tudok menni.

Minek vettél inget? Pont elég lett volna, ha a holland zászlót magadköré teríted aztán kész.
Na amúgy nem szeretném hogy a nyakunkon ragadjon a holland zászló, mer nekem aztán ugyan nem kell, meg gondolom Rolinak is kell. Szerintem amúgy ráér a döntőn is.
golyo
golyo
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 11.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sopron

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  golyo Pént. Jún. 20, 2008 12:32 am

SuperDeutschland, SuperDeutschland, SuperDeutschland éjjáóóóó...
Very Happy cheers 3-2
golyo
golyo
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 11.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sopron

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Hollandia

Témanyitás  Vendég Szomb. Jún. 21, 2008 11:26 pm

Hol van Robben? Hol van az a szép, lapos, rövidpasszos gyors, egyérintős játék? És a szélen való felfutások?
Hol van az igai holland válogatott? Lehet tényleg nem kellett volna pihentetni őket. Vagy elhitték, hogy simán nyernek? Lehet a Dávidnak lesz igaza? Kirúgdosták magukat?

Shocked Sad Mad Question Question Question Mad Sad Shocked No No No No No No No Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Sad Sad Sad Shocked Shocked Shocked Mad Mad Mad Mad Mad No No No No Neutral Neutral

Mondjuk ez egy ilyen Eb. A lengyeleket Podolsky ejtette ki. A törököknek Hakan Yakin lőtte a gólt. A hollandoknak holland szövetségi kapitánytól kell vereséget szenvedni...

Mikor kell új csapatra tippelni EB győzteskénet?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty ...

Témanyitás  Vendég Szomb. Jún. 21, 2008 11:31 pm

Amúgy megérdemlik ruszkik, h továbbjussanak. Ők játszottak olyan játékot, amit a hllandoknak kellett volna...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty viszlát hollandia

Témanyitás  golyo Vas. Jún. 22, 2008 12:07 am

Hát, kár h csak 2-1-et tippeltem. Francba ezt az uccsó gólt már lespórolhatta volna Arshavin...
Dehát mindegy. Hiddink megint varázsolt. cheers
golyo
golyo
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 11.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sopron

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Csabi Vas. Jún. 22, 2008 12:16 am

hát én 1-0-t tippeltem , de mindegy, megérte az 1 pont így is Smile ja, meg az is, hogy nagyképű snejdert láttam kiesni
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty EB bajnok

Témanyitás  Sziga Vas. Jún. 22, 2008 12:26 am

Na, asszem modositanom kell a tippemet. (A makos "en megmondtam" okoskodok kimeljenek legyszi.)
Az uj tipp: Nemetorszag.
(Mostmar leszarom ki nyer, csak nehogy az olaszok!!!)
Sziga
Sziga
Admin

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2008. Jun. 13.

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty EB bajnok

Témanyitás  Vendég Vas. Jún. 22, 2008 12:45 am

Új tipp: Törökország.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Mark Vas. Jún. 22, 2008 1:48 am

Lóri!

Én se szeretem a na én megmondtam hozzászólásokat. Sokan csak azért mondják ezt, mert nem szeretik a hollandokat. Ha kicsit az eszükre is hallgatnának néha, akkor tudnák, hogy a legjobb keret a hollandoké volt az EB-n. Na mindegy. Az a baj, hogy innentől már a biztosnak látszik a német-olasz döntő sajna.
Mark
Mark

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2008. Jun. 15.
Age : 45

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Csabi Vas. Jún. 22, 2008 2:41 am

Sziga írta:Na, asszem modositanom kell a tippemet. (A makos "en megmondtam" okoskodok kimeljenek legyszi.)
Az uj tipp: Nemetorszag.
(Mostmar leszarom ki nyer, csak nehogy az olaszok!!!)

Na de srácok! Ezért van a fórum, hogy egy kicsit a nyelvünket is élesítgessük.... egymáson!! Very Happy Tehát aki a hollandokra tippelt az egy nagy lúzer Very Happy Az elmaradóknak üzenem, hogy Németország várja a tippeket! Smile Meg ha a németek kiesnek engem is tessék baszogatni, ahogy eddig is! Szóval töketlen banda, irány fórumozni!

Herr Csaba von Caesar king
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  golyo Vas. Jún. 22, 2008 10:18 am

Mark írta:Lóri!

Én se szeretem a na én megmondtam hozzászólásokat. Sokan csak azért mondják ezt, mert nem szeretik a hollandokat. Ha kicsit az eszükre is hallgatnának néha, akkor tudnák, hogy a legjobb keret a hollandoké volt az EB-n. Na mindegy. Az a baj, hogy innentől már a biztosnak látszik a német-olasz döntő sajna.

Azér nehogymá az legyen a hülye aki eddig aszonta, hogy Németország nyer, vagy legalábbis nem a hollandok Rolling Eyes
Az erős keret még egyáltalán nem jelent automatikus bajnoki címet. Amúgy erős kerete van az olaszoknak, a spanyoloknak és a franciáknak is papíron. De azér még van néhány egyéb tényező, ami közrejátszik abban, hogy ki lesz a végső győztes. Amúgy sztem itt aki eddig nem a hollandokra tippelt az nem azért nem tippelt rájuk, mert nem szereti őket, hanem mert sok tornára visszamenőleg is már más csapatoknak szurkol. Legalábbis én eddig úgy vettem észre.
golyo
golyo
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 11.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sopron

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Új tipp!

Témanyitás  Vendég Vas. Jún. 22, 2008 10:49 am

Nah! Én beírom, hogy maradok a régi tippemnél, a spanyoloknál. Azt hogy a hollandokra tippeltem annó kitörlöm. Smile Assze még ki lehet. És akkor 5 pontot zsebelhetek be! Smile

Éljen a török-orosz EB döntő. 2 igazi focitörténelemmel rendelkező "európai csapat"!!! A legerősebb kerettel és leghíresebb játékosokkal!! Smile Basszus. Minden EB-n lúzer csapat fog már nyerni?

Nah jó! Csak azért a németekre tippelek, mert ők már szinte bent vannak a döntőben. Sztem Spanyolok a legjobbak, de még egy olasz és egy orosz válogatottat le kéne győzni. Fritzek meg ratyi kasztrált törökökkel játszanak.

Inkább várok még egy napot és utána teszem meg a tippem.
Szal ellenben azokkal, akik elkapkodták, és máris új csapatot kerestek a hollandok helyett, én még megvárom a mai meccs eredményét. Smile

Akik meg a Németekre tippeltek, még most változtassanak, mert amikro kiesnek a törökök ellen, már csak 1 pontot nyerhetnek. Smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Cz. Vas. Jún. 22, 2008 4:54 pm

Új tipp: Spanyolország.
Cz.
Cz.

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2008. Jun. 12.

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Sziga Hétf. Jún. 23, 2008 12:51 am

A ceges tippjatekban 7-ig le kellett adni az osszes tippet. Ez meg is tortent, ott a nemetekre tettem, megse fogom verni a mellem, hogy hu en mar az EB elott megmondtam. Meg hat "csak" 25% eselyuk van, tehat semmi nem biztos.Very Happy

Jol latom az oroszokra (meg) senki nem tett?
Sziga
Sziga
Admin

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2008. Jun. 13.

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Új Tipp!

Témanyitás  Vendég Hétf. Jún. 23, 2008 1:21 pm

Kedves Lóri!

Itt van az áhított tipped! Új tipp: oroszország!!!

Osztottam, szoroztam és rájöttem, h kockáztatni kell, ha a végén oda akarok érni. Smile
Amúgy meg ha a favoritot leverték, akkor átveszik a helyüket...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Mark Hétf. Jún. 23, 2008 11:34 pm

golyo írta:
Mark írta:Lóri!

Én se szeretem a na én megmondtam hozzászólásokat. Sokan csak azért mondják ezt, mert nem szeretik a hollandokat. Ha kicsit az eszükre is hallgatnának néha, akkor tudnák, hogy a legjobb keret a hollandoké volt az EB-n. Na mindegy. Az a baj, hogy innentől már a biztosnak látszik a német-olasz döntő sajna.

Azér nehogymá az legyen a hülye aki eddig aszonta, hogy Németország nyer, vagy legalábbis nem a hollandok Rolling Eyes
Az erős keret még egyáltalán nem jelent automatikus bajnoki címet. Amúgy erős kerete van az olaszoknak, a spanyoloknak és a franciáknak is papíron. De azér még van néhány egyéb tényező, ami közrejátszik abban, hogy ki lesz a végső győztes. Amúgy sztem itt aki eddig nem a hollandokra tippelt az nem azért nem tippelt rájuk, mert nem szereti őket, hanem mert sok tornára visszamenőleg is már más csapatoknak szurkol. Legalábbis én eddig úgy vettem észre.

Dave!

Nincs itt baj, azzal, hogy valaki a németeknek szurkol. Engem nem az érdekel, csak az zavar, hogy most megint kezdődik, hogy na én megmondtam. A német az eb-n eddig kb az első és utolsó meccsükön játszottak jól. A köztes két meccsen nagyon gyengék voltak. Kicsit magukba nézhetnének azért, túl nagy az arcuk (Ballack, Lehmann, disznóemelő barátunk Very Happy ) Mindezek ellenére remélem, hogy vasárnap egy német-spanyol döntőt fogunk látni, mert az lenne az igazi európai eb döntő. Tiszta röhej lenne egy ázsiai eb döntő ugyanis (török-orosz). A döntőben egyébként spanyol győzelmet várok, gondolom nem meglepő módon. Very Happy
Ja és jut eszembe ha kicsit a próbáltak tárgyilagosak lenni, akkor ti is beismeritek, hogy Ballack gólja a portugálok ellen szabálytalan volt, mivel 2 kézzel lökte el a védőjét.
Mark
Mark

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2008. Jun. 15.
Age : 45

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty EB bajnok

Témanyitás  Mark Hétf. Jún. 23, 2008 11:36 pm

Szóval, ha még nem világos mindenkinek az én új tippem az EB bajnok SPANYOLORSZÁG lesz. Legalábbis nagyon remélem.
Mark
Mark

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2008. Jun. 15.
Age : 45

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Vendég Kedd Jún. 24, 2008 10:55 am

Végre egy olyan hely, ahol mindenki ért a focihoz, vagy legalábbis azt hiszi. Razz
Egyébként az általam látott (88-tól) minden idők leggyengébb eb-je ez, hihetetlenül fáradtak a játékosok, és bármennyire is szeretnének 100%-ot nyújtani, egyszerűen fizikálisan nem tudnak teljesíteni.
Nagyon jó, hogy olyanok próbálják okítani itt a népet,akiknek a csapata már régen elkullogott. Laughing Nekem legalább a végéig kitart a tippem; bár igaz, hogy csak "kényszerből" szurkolok nekik, mivel angol barátaink úgy gondolták, hogy az idén inkább strandra mennek...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Sziga Szer. Jún. 25, 2008 6:38 pm

Sztm mind a 4 gardanak realis eselye van revbe erni: A torokokkel ott van Allah (is) Laughing , a masik 3 pedig igen jo csapat!
Kosz Dukan, ok is megerdemeltek egy tippet!
Tamas, te ennyire oreg vagy?! Very Happy
Na surge leadom a tippem, mert mar csak 20 percem van!
Sziga
Sziga
Admin

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2008. Jun. 13.

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Mark Csüt. Jún. 26, 2008 11:50 pm

Nem voltak ma olyan jók az oroszok, amilyennek várta volna őket mindenki. Ha Arshavinnak nem megy, akkor vége a ruszkiknak. Nagyon jól játszottak a spanyolok a második félidőben. Ha így játszanak a döntőben a németek ellen is, akkor simán nyerik az EB-t. Remélem így lesz majd. Nem lennék meglepődve, ha az EB legjobb játékosa címet David Silva kapná meg. Végig nagyon jól játszik a tornán.
Mark
Mark

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2008. Jun. 15.
Age : 45

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . - Page 2 Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.