borgolyo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EB bajnok . . .

+3
Cz.
golyo
Csabi
7 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

EB bajnok . . . Empty EB bajnok . . .

Témanyitás  Csabi Csüt. Jún. 12, 2008 12:17 am

ide írjatok minden olyat, ami a végső győztessel kapcsolatos!
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  golyo Csüt. Jún. 12, 2008 12:33 am

Ismételten tudatom a nyilvánossággal és a tisztelt tippelő közönséggel, az örökké igaz mondást:

"A foci egy olyan játék, amit 22 ember szaladgál a pályán és a végén mindig a németek nyernek"

Azt hiszem ebből egyértelmű, hogy ki lesz az EB-győztes. Very Happy

Hali
golyo
golyo
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 11.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sopron

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty Most akkor hogy is?

Témanyitás  Cz. Csüt. Jún. 12, 2008 12:50 am

"Mit kell tenned, hogy megszerezd a plusz 5 pontot?
Írj a fórumra 06.11 vasárnap 11.00-ig a EB bajnok topic-ra,
hogy melyik ország lesz szerinted a végső győztes."

A nap es a datum nem passzolnak ossze. De gondolom nem ma jart le a hatarido es vasarnap (2008.06.15) 11:00 az eles. Igaz?
Cz.
Cz.

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2008. Jun. 12.

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty Egyértelmű k lesz az EB győzets!

Témanyitás  Vendég Csüt. Jún. 12, 2008 1:22 am

Nem akarok politiká keverni a fociba, de itt a narancsok győznek!!! Smile

HAJRÁ HOLLANDIA!!!!!

Mindig is kedvencek voltak, mindig is esélyesek voltak, és mindig a legjobbak voltak... (csak sosem jött k jól a lépés) Smile

Most végre eljött az ő idejük!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty végső határidő 06.15 vasárnap délelőtt 11h

Témanyitás  Csabi Csüt. Jún. 12, 2008 8:48 am

Ja sorry!! 06.15 vasárnap 11. az éles!!!!!!!!! és még egyszer elismétlem, hogy a fórumra írjátok meg!!!
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Cz. Csüt. Jún. 12, 2008 11:21 am

Tipp: Hollandia
Cz.
Cz.

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2008. Jun. 12.

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Vendég Csüt. Jún. 12, 2008 2:08 pm

Nem tudom ki lesz a végső győztes, de én a németekre teszek egy csillagot még!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Vendég Csüt. Jún. 12, 2008 3:44 pm

Hy nem tehetek róla, de Portugália-Spanyolország döntő lesz és a spanyolok viszik haza az aranyérmet. Tehát Dávid én szólok előre, hátha így meg tudlak kímélni a mély érzelmi csalódástól. Amennyiben a németek kiesése után pszichológusra lenne szükséged bizalommal NE fordulj hozzám (csak, mert nem vagyok pszichológus és amúgy is kórházi kezelésre lesz majd szükséged, mint általában). Laughing

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty kedves csygabyga

Témanyitás  golyo Csüt. Jún. 12, 2008 5:31 pm

Köszönöm körültekintő, és szociálisan és érzelmileg megrendítő gondoskodásod! Igyekszem nem élni a lehetőséggel, remélem azért ma a nagy tanulás közben szakítasz időt a leendő Európa-bajnok mérkőzésének megtekintésére.
golyo
golyo
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 11.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sopron

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty Ki lesz a győztes?!?

Témanyitás  Zsombor Csüt. Jún. 12, 2008 10:18 pm

Csá mindenki. Bár az olaszoknak szurkolok, és a spanyolok is erősek, no meg a portugálok, de szerintem most a hollandok fognak nyerni. Aztán még lehet hogy módosul a tipp?!? Smile Szóval: HOLLANDIA lesz az Európa Bajnok 2008-ban. afro
Zsombor
Zsombor

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2008. Jun. 12.

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Vendég Pént. Jún. 13, 2008 4:48 pm

Kedves Dávid!
Szép és nemes dolog egy esélytelen csapatnak szurkolni egy olyan világversenyen, amelyen részt vesz Európa 15 legjobb csapata és Németország. Mindebből kiindulva inditványozok egy olyan javaslatot a tipp-játék kedves szervezőinél, hogy legyen egy szurkolói Fair-play díj, amelyet majd át tudunk adni neked az EB után, bár szerintem felesleges addig várni vele.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty közöségi

Témanyitás  Csabi Pént. Jún. 13, 2008 10:02 pm

CSő Dév!

Ne felejtsd elküldeni a közösségicuccost, pls!

csövi
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty bölcsességek

Témanyitás  golyo Szomb. Jún. 14, 2008 10:41 am

csygabigagyereki írta:Kedves Dávid!
Szép és nemes dolog egy esélytelen csapatnak szurkolni egy olyan világversenyen, amelyen részt vesz Európa 15 legjobb csapata és Németország. Mindebből kiindulva inditványozok egy olyan javaslatot a tipp-játék kedves szervezőinél, hogy legyen egy szurkolói Fair-play díj, amelyet majd át tudunk adni neked az EB után, bár szerintem felesleges addig várni vele.

Tisztelt Csyga!

Köszönöm a sportszerű felajánlást, melyet el is fogadok, amennyiben a játék szervezői így döntenek. Továbbá egyben javaslom, hogy a fair-play díj egy hatalmas, 5 literes söröskorsóból történő sör elfogyasztásának lehetősége legyen, amely korsó aztán majd miután kiürült, a tulajdonomba kerül. Ha jól emlékszem a Bayern bajnoki címei után szoktak ilyen söröskorsókkal ünnepelni. Remélem mindenki érti a párhuzamot. Razz
Egyébként a német csapathoz még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a jó csapat mindig akkor van a legjobb formában, amikor muszáj nyerni. Tekintve, hogy ez nem volt (csyga-)húsbavágó kérdés az elmúlt mérkőzésen, ezért ez nemis történt meg, abszolút érthető módon. Majd a döntőben pont elég lesz. A portugálok meg a hollandok meg csak rúgdossák ki magukból most a gólokat, legalább mire összekerülnek a németekkel, addigra elfogynak, így a német hátsó alakzat minden különösebb megerőltetés nélkül hozhatja le a meccseket 0-ra. (Mondjuk esetleg ezt Potyagól Jens megakadályozhatja, de bízzunk benne, hogy ekkorra már a kispadot fogja koptatni.)
golyo
golyo
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 11.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sopron

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty NÉMETORSZÁG!!!!

Témanyitás  Csabi Szomb. Jún. 14, 2008 11:40 am

Hát Csygabiga!

Nem leszel Te sosem Big-a-Csyga, mert panyolokra tenni?! Jó, jó, erősek, meg szeretem is őket, de azé a noname németek mindig megmutatták, hogy ki az Eugen a világon, és ez most sem lesz másképp. Tehát akko a németekre teszem le én is a voksomat!
Merészelem a következőt is leírni: Deutschland, Deutschland über.... !
Cső!
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Vendég Szomb. Jún. 14, 2008 12:11 pm

Én Németországra tippelek

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  golyo Szomb. Jún. 14, 2008 1:27 pm

Na milyen népszerű lett Németország. Látom azér vannak akik már kezdenek felismerni a helyes utat. Nekik így tovább. Laughing
Akik meg még mindig kötik az EBet a karóhoz, azok meg majdcsak rájönnek előbb utóbb, hogy mielőtt nagy dolgok történnek a világon és nagy dolgok valósulnak meg, akkor mindig van egy szűk kisebbség, akik elindítják ezeket a dolgokat. Őbelőlük lesznek a hősök és őket követi aztán az a tömeg, akik csak későn világosodnak meg. Úgyhogy, nyissátok ki szemeiteket! Very Happy cyclops
golyo
golyo
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 11.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sopron

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty Németek???

Témanyitás  Vendég Szomb. Jún. 14, 2008 2:36 pm

De ha a németek nagynehezen továbbjutnak is a csoportjukból, a portugálok (akik ugye nem egy Ausztria vagy Lengyelország) nagyon csúnyán elkenik a szájukat. Szal nem értem, ha a döntőbe sem tudnak eljutni, hogy lehetnek Európa Bajnokok???
Válaszokat a csabye-gay.fallosz.de-re kérnénk. Very Happy

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty NÉMETORSZÁG!!!!

Témanyitás  Csabi Szomb. Jún. 14, 2008 3:19 pm

Cső Dév!

Németország imádatom a régmúltból táplálkozik, hisz már a 90es vb győztes válogatott nagy kedvencem volt. Szóval nem követők vagyunk, hanem külön útjaink keresztezik egymást.
Dukán, Te meg szánalom vagy Hollandiáddal. Very Happy 2 meccsen kijött nekik, és máris nekik drukkolsz, csakhogy ne érjen csalódás. Elárulom, fog. Very Happy Dehát még nem késő változtatni, lebegjen szemed előtt.

Cső
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Sziga Szomb. Jún. 14, 2008 4:02 pm

Lajtosan megjegyeznem, hogy vabala szemelyeben egy "nemet foci tudort" tisztelhetunk. En az Agranas fogadason a nemetekre tettem, most is rajuk tennek, de most h mindenki rajuk tippelt, igy mar nem fasza! Uh kocsogok vagytok.Razz Estig eldontom, hogy romaniat, osztrakiat vagy svajciat favorizalom, arra legalabb nem tesztek.Very Happy
Sziga
Sziga
Admin

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2008. Jun. 13.

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty A győztes..

Témanyitás  Roli Szomb. Jún. 14, 2008 8:48 pm

Úgy gondolom, eleget láttam ahhoz, hogy egyértelművé váljon számomra, az EB-t nem nyerheti más, mint a
Hollandok cheers

Roli
Admin

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2008. Jun. 11.

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty sütibogyók!!

Témanyitás  Csabi Vas. Jún. 15, 2008 12:44 am

Na, még egy füves állat. Most már értem miért ilyen bambula a Roli!!! What a Face
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Vendég Vas. Jún. 15, 2008 2:04 am

Az aranyérmes: Hollandia.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Sziga Vas. Jún. 15, 2008 2:07 am

Tuti, hogy a nemetek fogjak megnyerni az EB-t... emiatt megbanom majd, hogy ezt irom, de A TIPPEM: HOLLANDIA!
Sziga
Sziga
Admin

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2008. Jun. 13.

Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Vendég Vas. Jún. 15, 2008 11:13 am

Szerintem a horvátok elleni vereséggel felébredtek a germánok. Nem lehet ilyen lezseren hozzáállni. Ráadásul észre kellett venniük, hogy ha letámadják őket, akkor azért ők sem tökéletesek. Schweini csak egy meccses eltiltást kapott, és a portugálok ellen azért ott lesz (2 éve jól jött)
A hollandokat most kezdem el félteni. Gyönyörű két meccset játszottak, két nehéz (legalábbis vb arany és ezüst) ellenfél ellen. És most vagy kiengednek a románok ellen, vagy pedig szintén jól játszanak, de akkor nem a románokat viszik magukkal. Én remélem nem tart ki a lendületük a torna végéig Smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Vendég Vas. Jún. 15, 2008 12:24 pm

Sziasztok!
Én a Spanyolokra tenném a tippem,bár nem szeretek arra fogadni, akinek szurkolok!
hajrá magyarok

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

EB bajnok . . . Empty Re: EB bajnok . . .

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.