borgolyo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyéb, ami a csövön kifér

3 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty Egyéb, ami a csövön kifér

Témanyitás  Csabi Kedd Jún. 10, 2008 11:31 pm

ide azt írj, amit akarsz
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty Re: Egyéb, ami a csövön kifér

Témanyitás  Csabi Szer. Jún. 11, 2008 8:45 am

Na, Lóri, hát persze, hogy nem ekkte svéd a zlatan, szerinted mér nem szőke, és mér nem kék szemű? Bosnyák felmenői vannak.
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty hm

Témanyitás  golyo Szer. Jún. 11, 2008 12:03 pm

Jó ötlet volt ez a fórum!
De írjatok is ám bele népek!

Amúgy adok egy kis segítséget a tippeléshez:
EB-végeredmény:
1. Németország
2. Oroszország
3. Görögország

Bármilyen hihetetlen de így lesz! Smile

Na jó tippelgetést!
golyo
golyo
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 11.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sopron

Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty csövi jaj de szar, hogy 10 karakter a minimum, amit témának meg kell adni

Témanyitás  Csabi Szer. Jún. 11, 2008 11:25 pm

Hát ha bejön dév, akkor riszpekt, de télleg! szóval nem hiszem, hogy riszpekt lenne Very HappyVery HappyVery Happy De azé a németeknek én is nagyon szorítok. Holnap remélem jó buli lesz, meg előtte is.
Egyelőre nem jönnek a népek, mert ki tudja?! Senki nem nézi emailját ezek szerint. Majd jönnek, mer csak itt adhatják le a szavazatukat a végső győztesre, de erről majd a roli küld vmit bővebben....
csövi
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty A Csabi egy fasz??? :)

Témanyitás  Vendég Csüt. Jún. 12, 2008 12:17 am

Háát, a legjobb 4 csapat, Portugália, Németország, Hollandia és Spanyolország. Szall nem értem a Görögök hova férnek.

Amúgy Csabi egy fasz, mert zsarol!!! Smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty Jah még valami

Témanyitás  Vendég Csüt. Jún. 12, 2008 1:27 am

Szóval néztem a pontverseny állását. Nem véletlen, hogy a magyar foci ott tart, ahol. A legnagyobb focibuzik hátul kullognak és egy NŐ vezeti a versenyt. Very Happy
ANGIT A SZÖVETSÉGI KAPITÁNY POSZTJÁRA!!!!!
És Magyarország világbajnok lesz. Very Happy

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty Re: Jah meg vmi

Témanyitás  Sziga Pént. Jún. 13, 2008 12:18 am

A profeta szoljon beloled!!!
Sziga
Sziga
Admin

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2008. Jun. 13.

Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty közöségi

Témanyitás  Csabi Pént. Jún. 13, 2008 10:01 pm

CSő Dév!

Ne felejtsd elküldeni a közösségicuccost, pls!

csövi
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty SEGÍÍÍTSÉÉÉÉG!!!!!!

Témanyitás  Vendég Szomb. Jún. 14, 2008 11:36 am

Basszus! Nagyon nagy bajban vagyok! Rolling Eyes Rolling Eyes
Remélem valamelyik okos tud nekem segíteni!

Szóval a problémám az; Mi van ha a C csoportban az olaszok 0-0-t játszanak a franciákkal és a Hollandok 3-0-ra verik a Románokat? Akkor ki jut tovább?
Ugye hollandok ponttal egyértelmű, de második helyre 3 csapat van, akiknek 2 pontjuk van. A gólkülömbség, rúgott gólok és kapott gólok is egyenlő. egy más elleni eredmény nyilván döntetlen, és 11-eseket rúgdosni 3 csapatnak baromi nehéz. Smile
Ilyenkor vmi EB örökranglkistás eredmény számít? Vagy hogy a viharba fogják eldönteni?
(Persze ez csak elmélkedés, mert kicsi az esélye, hogy így alakul, de baromi kíváncsi lennék...) Wink

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty a probléma megoldása

Témanyitás  golyo Szomb. Jún. 14, 2008 1:23 pm

Duke írta:Basszus! Nagyon nagy bajban vagyok! Rolling Eyes Rolling Eyes
Remélem valamelyik okos tud nekem segíteni!

Szóval a problémám az; Mi van ha a C csoportban az olaszok 0-0-t játszanak a franciákkal és a Hollandok 3-0-ra verik a Románokat? Akkor ki jut tovább?
Ugye hollandok ponttal egyértelmű, de második helyre 3 csapat van, akiknek 2 pontjuk van. A gólkülömbség, rúgott gólok és kapott gólok is egyenlő. egy más elleni eredmény nyilván döntetlen, és 11-eseket rúgdosni 3 csapatnak baromi nehéz. Smile
Ilyenkor vmi EB örökranglkistás eredmény számít? Vagy hogy a viharba fogják eldönteni?
(Persze ez csak elmélkedés, mert kicsi az esélye, hogy így alakul, de baromi kíváncsi lennék...) Wink

Ebben az esetben vmi Fair Play mutató létezik, ami alapján eldöntik, hogy melyik jut tovább.
golyo
golyo
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 11.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sopron

Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty Thx

Témanyitás  Vendég Szomb. Jún. 14, 2008 2:31 pm

Aha, azóta utánajártam. Smile
A szabálytalanságokat meg lapokat nézik vhogy. Smile
Vicces lenne azért. Wink

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty Fair play

Témanyitás  Sziga Szomb. Jún. 14, 2008 3:54 pm

Hat az hatalmas lenne... en most mar a fair play mutatonak drukkolok!!
David agyaltam vagy 10 percig h ki lehet ez a "golyo". Shocked Very Happy
Sziga
Sziga
Admin

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2008. Jun. 13.

Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty FONTOS!!!

Témanyitás  Sziga Szomb. Jún. 14, 2008 4:25 pm

Meg kellene beszelnunk a hetfo estet. Ugye egy Becsi fan zone-os meccsnezesrol van szo h testkozelbol aterezhessuk az EB hangulatot! A Rathausnal a teren az orjongo fritzek kozt.

1. Nekem hetfon melozni kellene, tehat kint leszek, 18 ora korul vegzek. 3 lehetoseg van: I.Kijottok velem reggel (7kor indulunk), egesz nap veritek ott a bret, nem gaz, olcso varos Very Happy, aztan a meccs utan haza zusammen. II.Kijottok vonattal, es egyutt hazamegyunk (ebben az esetben a benzinpenzt elengedem, mert a vonat igy is 13 Euro). III.Megprobalok vegezni mondjuk 17.30kor vagy meg korabban, es hazajovok ertetek. Ez a lehetoseg tetszik nekem a legkevesbe, mert nincs kedvem ennyit vezetni, es esszerutlen is. Masreszt akkora forgalom lesz Becsben h nem erunk vissza a meccsre sztm.
2. Kik jonnenek meg? Ha jol tudom 3an mar vagyunk, meg 2 hely van a kocsiban.
3. Tovabbi infok: A benzinpenz kb odavissza 5000, ezt annyi fele osztjuk ahanyan vagyunk. Szamolni kell meg azzal, hogy vagy parkolast kell fizetnunk, vagy ott hagyjuk a kocsit a varos szelen, es bemetrozunk, 1 metrojegy 1,7 Euro. A sor kint a teren es a kozeleben iszonyat draga (4,5 juro). Esszeru lenne, ha hoznank 1-2 hatizsakot, amelyet megtomnenk sorrel es uccsivel.
4. Jo lenne venni zaszlot (kocsira felrakhato) az nem draga (1 Euro/par), es emlek. Mindenki amelyik csapatnak drukkol, vagy ezt majd megdumaljuk, reszletkerdes.

Szerintem iszonyat jo hangulat lenne, nem kene kihagyni!!!
Sziga
Sziga
Admin

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2008. Jun. 13.

Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty Párizs, szitáló eső, London, ragyogó napsütés, Bécs, hőzöngő szurkolók, szarok a hajamra

Témanyitás  Csabi Szomb. Jún. 14, 2008 5:28 pm

Cső!

Dávid utánanézett már a vonatnak, említett is valamit, de nem emlékszem teljesen, hogy kik jönnének. Amúgy azt ígérte, hogy megírja fórumra, hogy mi újság van vonatügyileg, de még nem tette meg. Remélem megteszi!

Üdv!
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty Re: Egyéb, ami a csövön kifér

Témanyitás  golyo Szomb. Jún. 14, 2008 6:24 pm

Na akkor teljesítem az ígéretemet!

Szóval a tarifák a következők:

1. Oda-vissza vonatjegy plusz ingyenes jegy az összes bécsi tömegközlekedési eszközre 16 EUR, kb 4000 Ft.
2. Csak oda jegy és semmi más 13 EUR. (ebben az esetben ugye hozzá kell számolnunk a tömegközlekedést, mer kocsikázni a belvárosban sztem sem lenne túl kellemetes)

Hétfőn különvonat fog visszajönni éjfélkor, menetrenden kívül a Südbahnhofról Sopronba.

Résztvevők: én jövök ha törik ha szakad, valahogy kivergődök oda, mindegy milyen módon, bayern mezben Very Happy Továbbá jönne még Rozi is biztosan és elvileg Csyga, Andris is, vagy legalábbis szó volt erről, de ezt talán az érintettek jobban tudják. Ez ugyebár már több, mint ami egy autóba befér.

Egy hátizsákot vállalok - legalább nálam lesz a sör cheers

Ja és én akár reggel is kimennék, de mindenképp délelőtt legkésőbb, h kicsit lehessen ottan fílingelni.

Várom a javaslatokat az utazás módjára.
golyo
golyo
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 11.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sopron

Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty Re: Egyéb, ami a csövön kifér

Témanyitás  golyo Szomb. Jún. 14, 2008 8:58 pm

Ez a David gyerek pont jókor lőtt gólt. Zsákban a 3 pont. Végre egy kis szerencse... Very Happy
golyo
golyo
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 11.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sopron

Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty Re: Egyéb, ami a csövön kifér

Témanyitás  Sziga Szomb. Jún. 14, 2008 10:59 pm

Tudtommal jegyarak Sopron es Becs kozott:
Egy utra:13,4 juro (egy oras tomegkozlekedes az arban)
Oda-vissza:26,8 juro (tomegkozlekedes az arban, asszem 2x1 ora)
Heti berlet:45 , havi berlet:160 EUR
Lehet felreertettel vmit, vagy valtozott 2008ban, vagy engem basztak at anno.Very Happy

MInt mondtam, nalam meg van 2 hely:
Ha 4en megyunk, ut oda-vissza: 5 EUR/1250 HUF + tomegkozlekedes 1,7 EUR utazasonkent
Ha 5en megyunk, ut oda-vissza: 4 EUR/1000 HUF + tomegkozlekedes 1,7 EUR utazasonkent
Parkolasert nem kell fizetni, mert tudok egy ingyenes parkolohazat

En 7kor indulnek, ha nem tul korai johettek velunk, nem fogtok unatkozni, mert van Becsben latnivalo boven... A VIC-nel parkolunk, nincs messze a Prater, onnan meg a belvaros, meg keves is egy nap... varosnezes nappal, foci este.Very Happy
Sziga
Sziga
Admin

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2008. Jun. 13.

Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty Re: Egyéb, ami a csövön kifér

Témanyitás  golyo Szomb. Jún. 14, 2008 11:40 pm

Sziga írta:Tudtommal jegyarak Sopron es Becs kozott:
Egy utra:13,4 juro (egy oras tomegkozlekedes az arban)
Oda-vissza:26,8 juro (tomegkozlekedes az arban, asszem 2x1 ora)
Heti berlet:45 , havi berlet:160 EUR
Lehet felreertettel vmit, vagy valtozott 2008ban, vagy engem basztak at anno.Very Happy

MInt mondtam, nalam meg van 2 hely:
Ha 4en megyunk, ut oda-vissza: 5 EUR/1250 HUF + tomegkozlekedes 1,7 EUR utazasonkent
Ha 5en megyunk, ut oda-vissza: 4 EUR/1000 HUF + tomegkozlekedes 1,7 EUR utazasonkent
Parkolasert nem kell fizetni, mert tudok egy ingyenes parkolohazat

En 7kor indulnek, ha nem tul korai johettek velunk, nem fogtok unatkozni, mert van Becsben latnivalo boven... A VIC-nel parkolunk, nincs messze a Prater, onnan meg a belvaros, meg keves is egy nap... varosnezes nappal, foci este.Very Happy

Amúgy normális hétköznap lehet hogy így vannak a jegyárak, de amiket én mondtam azok kimondottan EB-s akciós jegyárak. Szóval sztem téged se basztak át meg én is jól értettem Smile
golyo
golyo
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 11.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sopron

Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty Re: David

Témanyitás  Sziga Vas. Jún. 15, 2008 1:40 am

Na ez egy harmadik lehetoseg, es ugy tunik jelen esetben pontosan errol van szo. Very Happy
Sziga
Sziga
Admin

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2008. Jun. 13.

Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty Re: Egyéb, ami a csövön kifér

Témanyitás  Vendég Vas. Jún. 15, 2008 12:45 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ÉN is fel akarok menniiiiii!!!! Sad Sajnos nagyon sok dolgom lesz a héten, szóval most semmiképp nem tudok, de ha legközelebb megint mentek, mert annyira bejön a cucc, akkor mindent elkövetnék, h veletek mehessek. Smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty Na akkor most mivel és hányan megyünk?

Témanyitás  golyo Vas. Jún. 15, 2008 7:09 pm

No akkor ki jönne hónap? Lassan el kéne dönteni h mi légyen, mer aztán nemsoká már itt az esti meccs. Aztán akkor meg már ki tudja hogy ki milyen alkoholos befolyásoltság alá fog kerülni....
golyo
golyo
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 11.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sopron

Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty érdeklődöm

Témanyitás  Vendég Kedd Jún. 17, 2008 11:47 am

Sziasztok!
Milyen volt a tegnapi bécsi meccsnézés? Jó volt a hangulat,vagy csak mindenki ült és itta a sörét?!
Amúgy a Ballack szépen a belőtte a szabadrúgást!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty Re: Egyéb, ami a csövön kifér

Témanyitás  golyo Kedd Jún. 17, 2008 9:27 pm

Andris írta:Sziasztok!
Milyen volt a tegnapi bécsi meccsnézés? Jó volt a hangulat,vagy csak mindenki ült és itta a sörét?!
Amúgy a Ballack szépen a belőtte a szabadrúgást!

Úgy látom senki sem akar beszámolni, úgyhogy akkor én írok egy kicsit.
Mi már reggel kimentünk Lórival, kicsit körbenézni a városban. A hangulst már délelőtt elég jó volt, a németek teljesen ellepték a várost, minden kocsma velük volt tele. A Stephansdomnál volt egy igen nagy szurkolótábor, ők elég komlyan ordítoztak meg énekeltek. Nekem nagyon teccett. cheers
Amúgy minden a fociról szol. Minden ület a focival reklámozza magát, elég nagy a futballáz. Legalábbis a meccsig az volt. Azóta nem tom mi van. Smile
Délutánra megjött Csabi meg Roli is a vonattal. Egy kicsit kószáltunk meg vásároltunk, utána meg mentünk a FanZone-ba. Ha jól emlékszem olyan 6 körül értünk oda, de nem kicsi volt már akkor sem a tömeg. Beálltunk a sorba, kb 3 métert tettünk meg 20 percenként... De ha nem így volt akkor makd a többiek kijavítanak. A lényeg h eszméletlen sokan voltak és lassan ment a sor.
Azér nagy nehezen odalökdösődtünk a bejárathoz laza 1 óra várakozás után. Nekem szerencsém volt, mert a táskám átnézése után csak a Balfi ásványvizem nem tarthatott velem a kivetítőhöz. Csabi rosszabbul járt, neki az esernyője is a kukában landolt. Rolling Eyes Dehát ha már egyszer ott voltunk nem volt mese, muszáj volt lemondania róla.
Mire bejutottunk már hihetetlen tömeg volt bent. Nagy nehezen odaverekedtük magunkat az egyik kivetítő elé, de persze utánunk még jó csomó embert beengedtek. Ennek az lett a következménye, hogy heringdobozzá változott a Rathausplatz.
Miver kezdett naggyá válni a tumultuózus, ezért elgondolkoztunk, hogy jó-e ott a tömeg kellős közepén. Ezután következett a dzsungelharc. Elkezdtünk elindulni a tömeg kellős közepéből a tömeg széle felé, szellőssebb helyre. Hát elég kemény volt. Nagyjából leszartak bennünket, hogy kifelé megyünk úgyhogy nagyon ügyesnek kellett lennünk. Közben Lóri is végzett a munkával, és eljött a FanZone-hoz, de pechjére 5 emberrel előtte bezárták a beléptetőkapukat. Szóval mivel esélye sem volt bejutni, végül mi mentünk ki hozzá és végülis nemigen láttuk a meccset, viszont kószáltunk a városban.
Ja és még Csabi is boldogan távozhatott, mert kifelé megtaláltuk a kukában az esernyőjét. Very Happy
Nem tom elképzelni megsaccolni, hogy hányan voltak benn a FanZone-ban, de ilyen tömeget én még nem láttam...
Amúgy csak néhány esemény ami miatt lehet, hogy jobban jártunk hogy kijöttünk. Állítólag verekedések voltak a német és osztrák szurkolók között a meccs után, sőt egy csaj meg is halt, mert a tömegben rosszul lett. Mondjuk részemről ha nem lett volna ott Rozi én tuti bennmaradtam volna, csak a hangulat kedvéért. cheers

Csygának üzenem, hogy legközelebbi közös meccsnézésünk alkalmára, mikor a németek játszanak, már felszerelkeztem egy hivatalos német sállal. Wink

Na most ennyi jutott eszembe. Én nem bántam meg, hogy kimentünk, a hangulat olyan volt, amit nemigen lehet máskor tapasztalni. Mondjuk azt megnéztem volna, hogy hogyan verték egymást a németek meg az osztrákok... Very Happy
Gondolom majd a többiek kiegészítik még a leírtakat a saját szemszögükből.

Ja és tanultam egy új szurkolói mondókát, amit lezárásként ideírok:

SuperDeutschland, SuperDeutschland, SuperDeutschland éjjáóóó cheers Very Happy
golyo
golyo
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 11.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sopron

Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty Re: Egyéb, ami a csövön kifér

Témanyitás  Sziga Vas. Jún. 22, 2008 12:37 am

Kosz a beszamolot, eleg reszletes. Kicsit, ugy tunik a beszamolobol, hogy miattam jottetek ki, azert ez nem egeszen igy volt.Very Happy
A hangulat valoban kulonleges volt, egyszer at kellett elni. Soha nem lattam meg ennyi embert egyszerre!! Bar azota volt szerencsem a FanZoneban a Portugal-Nemethez, teljesen kellemes volt, meg ulni is lehetett a padkan, volt hely...
De ha jol tudom Csabifiju megkoronazza meg ezt a beszamolot?!Very Happy
Sziga
Sziga
Admin

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2008. Jun. 13.

Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty Re: Egyéb, ami a csövön kifér

Témanyitás  Csabi Vas. Jún. 22, 2008 3:07 am

Sziasztok!

2008 június 16. Bécs

Délelőtti tevékenységeink után Roland barátommal elindultunk Nyugatra. Igen, a nagy betűs Nyugatra. Kérdezgettük is egymást bőszen, hogy Helsinki má' nyugat? Ezt a rejtelmet mi nem tudtuk megválaszolni, ellenben a Csinibaba film nagyon is (aki nem látta, kötelező Smile ). Várakozás volt bennünk, főleg a Roliban, hogy szálljunk már a vonatra, mert szegény gyerek kiszáradt teljesen, és nagyon szerette volna szomjuhát csillapítni jóféle magyar seritallal, Borsodival. Pontosan!! Itthonról szereztük be a nap hátralévő részére szánt ételeket, italokat, mert Bécsben nem szerettünk volna ilyenre költeni, bár mindenki tudja, hogy egyáltalán nem olyan drága város, mint sokan mondják... Sokkal drágább. Smile Első megállapításom a "Nagy Nyugati Úttal" az volt, hogy az arra közlekedő vonatokon légkondícionáló berendezés van. Sőt, működik. Tovább megyek: használják is. Ilyesfajta élményt én magyar vonaton olyankor tapasztaltam csak, amikor a szerelvény összes ablaka le volt engedve, bár akkor ordibálni kellett egymással, ha érteni szeretted volna a veled utazókat. A pozitívum után jöjjön egy kis negatívum, lószag, és ami vele jár, úgy általában. Már a vonaton éreztük, és bécsi tartózkodásunk alatt szinte egyfolytában. Lehet, hogy tehervagonba szálltunk fel?! Very Happy Akkor meg a paciknak igen-igen jó soruk van. A Rolinak meg söre, de egyre fogyóban. Mire Bécsbe értünk, a kicsit több, mint egy órás út alatt a 6 doboz sör fele pihent Roland gyomrában, és ez a melegben le-lecsukódó szemei „sugarán” látszott is egy csöppet. Smile Bécsben fogadóbizottság várt bennünket: reggel Lóri munkába menet magával vitte Bécset aznap bejáró Rozit és Dávidot. A sok túra leginkább Dév tarkóján, nyakán látszott meg. Olyan veres volt neki, mintha egész nap Bayern-mezben sétálgatott volna a labanc fővárosban, és eme tettéért jó sok nyaklevest kapott volna. Elsétáltunk a szovjet emlékműhöz, és a szökőkút kellemes csobogásának zenéjében lepihentünk egy keveset. Én ettem egy igazi magyar szendvicset, mert mi tagadás megéheztem. A galambok is kaptak némi morzsát, csak hogy tudják, mi az igazi magyar vircsaft. Very Happy Ezután felkerekedtünk az egyre nagyobb hangzavarban - mert az osztrák és a német szurkolók mind nagyobb számban kezdték bevenni a főváros - , hogy Dávidnak legyen német sálja, Dukánnak meg holland zászlaja. Zászló egy kínai boltban lett megvéve, igen, ott is van kínai. Sálat egy kissé tovább tartott találni, de azért Dávid koma is boldogan tette zsákjába az értékes ereklyét. Mozart boltból Dunát lehetne rekeszteni, egybe be is tértünk, hogy golyócskákat beszerezzünk. (A Mozart-golyó egy édesség, kedves rosszmájú ismerősök…) Ezután a szükség szólította magához sörtől telt embereinket, a szükség végülis a város „másik végén” lett enyhítve, aztán a közeli kapun keresztül 1 órai tülekedés után bejutottunk a Fan-Zone-ba, ahol Roli egyetlen megmaradt söre (pedig hogy igyekezett, hogy ne kelljen becsempésznie!! Very Happy ), meg az én esernyőm bánta a staffok nem olyan nagyon éber tekintetét. Egyre nagyobb tömeg gyűlt össze a kivetítők előtt, de a tülekedés mintha ezzel együtt hatványozottan jelentkezett volna. Rozi nem is bírta a mind nagyobb emberáradatot, és beláttuk, hogy nem nőnek való az Ausztria-Németország meccs Fan-Zone-beli megtekintése. Kifelé is kb fél óra volt az út, majd megpihentünk még a bejáraton belül. Lóri kb ekkor írta sms-ben, hogy 5 emberrel előtte bezárták az egyik másik bejáratot: fullra volt teljesen járatva a hely. Beláttuk, hogy nem sok esély van arra, hogy bent csatlakozzon hozzánk, ezért úgy döntöttünk, hogy máshol tekintenénk meg a mérkőzést. Kifelé aztán az ernyőm is meglett a többieknek hála!! Szerintem ekkora mákom még nem volt. Olyan helyen lett meg az esernyőm, ahol kb 300000 ember tolongott, ha nem több! Hálleluja!
Egyéb, ami a csövön kifér P1010011
A képet egy osztrák rendőr készítette.... Smile
Kint tali Lórival, searching for hely, ahol nézhetjük a tv-t. Jártuk a belvárost, le is ültünk egy-két padon, és éttermek kivetítőjére tapadt szemünk. Szerencsére a gólról nem maradtunk le. Aztán a „menjünk, vagy maradjunk?” szavazás végeredménye arra ösztökélt, hogy lépjünk haza, bár a fightot én is lestem volna, persze, csak a távolból….  Metró Lorelei kocsiáig, azt onnan haza, és alvás!! Vagy már a kocsiban is?! Erről a képek tanúskodnak, lessétek meg ezt a párat!
Egyéb, ami a csövön kifér P1010110
Egyéb, ami a csövön kifér P1010111
Aludj el szépen kis Rozi, Dávid, Roli! Ja, az üveggolyót nem a szádba kell venni, kedves Rolandó! Smile
Üdv!
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Egyéb, ami a csövön kifér Empty Re: Egyéb, ami a csövön kifér

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.