borgolyo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos

+3
Cz.
Csabi
golyo
7 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Ki lesz a VB győztese?

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_lcap8%Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_lcap0%Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_lcap0%Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_lcap0%Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_lcap50%Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_rcap 50% 
[ 6 ]
Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_lcap8%Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_lcap25%Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_rcap 25% 
[ 3 ]
Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_lcap0%Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_lcap8%Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_rcap 8% 
[ 1 ]
Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_lcap0%Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Összes szavazat : 12
 
 

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Re: Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos

Témanyitás  tfrecc Kedd Jún. 15, 2010 10:40 am

Sziasztok!

Én konktéran három vuvuzelát tolnék fel az olaszok seggébe keresztbe (bocs, majd kibannoljátok ha súlyos)....
Eddig még messze a németek voltak a legjobbak amúgy elég fostalicska a VB, a francia meccs után kis híján sírógörcsöt kaptam. Smile
Na de majd ma!! Smile

bless
tfrecc

tfrecc

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Vélemény

Témanyitás  Zsombor Kedd Jún. 15, 2010 9:24 am

Szerintem eddig nem túl jó a vb, és még finoman fogalmaztam. Minden csapat, mintha kivárásra játszana, senki sem kockáztat. Ezek a köcsög japánok is tegnap vazze - ilyen egy bunker focit. Az ilyeneket kitiltanám, mint Csabi a VB-labdát Smile
De biztos lesz valami meglepetés továbbjutó ezen a vb-n is, mint eddig mindig volt (pl. Szenegál korábban).
Jó szurkolást, sok sört. albino
Zsombor
Zsombor

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2008. Jun. 12.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Re: Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos

Témanyitás  Sziga Kedd Jún. 15, 2010 12:31 am

Tiszta szegyen ez a VB komolyan mondom. Mar a Vb sem a regi. En eddig a papirformat tippeltem majdnem minden meccsen. pale ld. hogy allok.

A kocsi es a no a kiemelt fontossagu otletek kozott szerepel! Laughing
De ez a statisztika jo otlet Csabi, ezeket szeretem.Wink

Ez a golkiralyos otlet nekem nem jon be. No
Sziga
Sziga
Admin

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2008. Jun. 13.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Re: Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos

Témanyitás  Csabi Hétf. Jún. 14, 2010 11:33 pm

Aki úgy gondolta, hogy van papírforma, az tévedett. Így én is. Laughing

Ezentúl lesz olyan, hogy ki gyűjtötte aznap a legtöbb pontot, és mi az egy nap alatt szerzett maximális pötty. Megtalálható a Pontverseny állása alatt. rabbit

Még annyit, hogy várjuk észrevételeiteket, javaslataitokat! Minden jöhet, építő jellegű, ökörség, kocsi, foci, nők, bármit szívesen vesz a Szervező bigottság. lol!
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Re: Flashes beagyazott HTML szarok helyett...

Témanyitás  Cz. Hétf. Jún. 14, 2010 10:51 pm

Csabi írta:Czövek zip-es linkjéhez annyit, hogy egy "/vb"-vel kevesebb kell, úgy jó.

Thx, kollega. De, hogy csak bokni kelljen, ne torolni: http://sohasenem.hu/vb/FociVB-2010.zip

Amugy a mai japcsi meccs 80. perceig nem akadt az MTV-s stream, utana nekem bedoglott...

Itt egy masik is: Talan ok sajat stream szervert uzemeltetnek, probalni lehet, hatha.... bar ez mar akadt korabban is... milyen docogesek lesznek meg majd a kieseses rendszerben.... jajj... :-S

http://bss.sch.bme.hu/focivb

Ennek ez a streamje elvileg.... rtmpt://coding.sch.bme.hu/live&file=focivb'

Csomo normalis media player ezt mar megeszi.... bar nekem pl. most doglott... :-S

Na igy maraggyon olasz-para... most kene lefujni, amig egal...
Cz.
Cz.

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2008. Jun. 12.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Re: Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos

Témanyitás  Csabi Hétf. Jún. 14, 2010 10:39 pm

Czövek zip-es linkjéhez annyit, hogy egy "/vb"-vel kevesebb kell, úgy jó. A másik link tényleg akadozik, sportgézások is az mtv-től kapják a cuccost, szóval biztos le lehet terhelve rendesen. Elvetemülteknek (pl én) ajánlom a http://www.eurovisionsports.tv/fifaworldcup/ linket, ahol a vb meccsei vannak, kommentár, és bal felső sarki feliratozás nélkül. Kicsit szar ezek nélkül, de legalább látja az ember a meccset. Volt, hogy lemaradtam a gólról. Very Happy

Tomasz! Sajnos inaktív a nép. Ilyenek ezek, csak a pézér játszanak ... Sad A gólkirályos ötleted már felvetődött bennünk is, úgyhogy hamarosan ilyen opcióval bővülhet a játék. A hozzászólóshoz annyit, hogy én kapnám a legtöbb sört... Very Happy Sörre vágysz? Kérd meg a Juditot. Very Happy Meg várd ki a hétvégét... Twisted Evil Ha bukok azé, ha nem azé. No meg jeles alkalomból ugye... Wink
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Flashes beagyazott HTML szarok helyett...

Témanyitás  Cz. Hétf. Jún. 14, 2010 6:41 pm

http://sohasenem.hu/vb/vb/FociVB-2010.zip

Instrukciok:

copy FociVB-2010.lnk to %SystemDrive%\%ALLUSERSPROFILE%\Asztal
vagy
copy FociVB-2010.lnk to %SystemDrive%\%ALLUSERSPROFILE%\Desktop

copy 525px-Logo_Fifa_World_Cup_2010_South_Africa_svg-kis.ico to %SystemDrive%\
copy FociVB-2010.wpl %SystemDrive%\

Asztalon kettot bokni "FociVB-2010.lnk" -re es mar hasit is a VB Smile Primitiv, ecceru, bena megoldas. A Futtatas, majd "wmplayer.exe" es utana Ctrl+U majd http://streamer.carnation.hu/fifa2010" (ohne "") beillesztese helyett... Meg ikont is baszhacc hozza a parancsikonhoz, ha naon elborult vagy Smile Erre a 25 napra meg jol johet Smile

Persze, most behalt, de remeljuk MTV csak idoszakosan szopat...
Cz.
Cz.

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2008. Jun. 12.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty ÖTLET!!!

Témanyitás  Zsombor Hétf. Jún. 14, 2010 6:31 pm

Exclamation Exclamation Exclamation Esetleg Gólkirályra nem lehetne tippelni plusz bónuszpontért Question Question Question
Mondjuk?
CSak egy felvetés a kedves szervezőknek!!! Smile
Zsombor
Zsombor

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2008. Jun. 12.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Re: Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos

Témanyitás  Zsombor Hétf. Jún. 14, 2010 5:19 pm

Na, mi van?
Csak mi vogymunk ilyen AKTÍVAK a fórumban? A legtöbb fórum hozzászólást produkáló nem kap valami jutalmat? Mondjuk SÖRT!!! Laughing




Csabi írta:Ez minden? Jóvanna?! Ez számodra visszavágás? Kikérem magamnak Very Happy Ááá, csak egyszer jöttél volna el Sopronba, megtudtad volna, mi az a "szeretet". Razz Ennyi kell, ennyi kis zrika. rendeer
Zsombor
Zsombor

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2008. Jun. 12.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Re: Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos

Témanyitás  Csabi Hétf. Jún. 14, 2010 2:56 pm

Ez minden? Jóvanna?! Ez számodra visszavágás? Kikérem magamnak Very Happy Ááá, csak egyszer jöttél volna el Sopronba, megtudtad volna, mi az a "szeretet". Razz Ennyi kell, ennyi kis zrika. rendeer
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Re: Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos

Témanyitás  Zsombor Hétf. Jún. 14, 2010 2:00 pm

Jóvanna...




Csabi írta:Az az érdekes, hogy mióta tart a vb, egy cikk sem említi, hogy a csapatoknak bajuk lenne a labdával, legalábbis amiket én olvastam. A torna kezdete előtt volt egy csomó erről. Szóval egyelőre nem mentegetőznek a játékosok, edzők. Amit a ghánaiakról írtál Tomasz, lényegében a Dávid már elmondta, ha nem is ilyen formában. Meg kell tanulni kezelni a labdát. Idő kell hozzá, és lehet, hogy felesleges is sok csapat számára, mert a vb után kidobják az egészet a kukába (remélem), és akik a csoportkörön nem jutnak túl, csak idegesítik magukat az egésszel. (segítek kiböködni majd ezeket Laughing ) Sztem igenis szerepe van a labdának abban, hogy kevés gól esett a vb-n. Rudolf mekkora gólokat rúgott a bl-ben, miközben egy Forlán, vagy Suárez még a kaput sem bírta eltalálni ezzel a szarral. Punktum. Twisted Evil
Zsombor
Zsombor

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2008. Jun. 12.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Re: Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos

Témanyitás  Csabi Hétf. Jún. 14, 2010 1:08 pm

Az az érdekes, hogy mióta tart a vb, egy cikk sem említi, hogy a csapatoknak bajuk lenne a labdával, legalábbis amiket én olvastam. A torna kezdete előtt volt egy csomó erről. Szóval egyelőre nem mentegetőznek a játékosok, edzők. Amit a ghánaiakról írtál Tomasz, lényegében a Dávid már elmondta, ha nem is ilyen formában. Meg kell tanulni kezelni a labdát. Idő kell hozzá, és lehet, hogy felesleges is sok csapat számára, mert a vb után kidobják az egészet a kukába (remélem), és akik a csoportkörön nem jutnak túl, csak idegesítik magukat az egésszel. (segítek kiböködni majd ezeket Laughing ) Sztem igenis szerepe van a labdának abban, hogy kevés gól esett a vb-n. Rudolf mekkora gólokat rúgott a bl-ben, miközben egy Forlán, vagy Suárez még a kaput sem bírta eltalálni ezzel a szarral. Punktum. Twisted Evil
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Re: Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos

Témanyitás  Zsombor Hétf. Jún. 14, 2010 8:17 am

Csak má', hogy én is okoskodjak egy kicsit.
Ígyá' inkább valamit... Basketball

Egyébként tényleg érdekes a dolog, amiről írsz, ill. ami látható a meccseken.
Szerintem megint van valami, amire rá lehet fogni, hogyha szar volt a csapat, meg a meccs, meg ha potyázott valaki.
Nézd meg a Ghánaiak milyen pontos labdákat adtak. Hiba pedig mindenhol becsúszhat.

PEACE




Csabi írta:Igen, mindig új labdák voltak, de nem volt ennyire szembeszökő a sok hiba, a sok elnézett átadás, a sok fölélőtt labda, stb... Abban nagyon igazad lehet, hogy aki tud alkalmazkodni, az nagy előnyre tesz szert ezáltal (pl a németek hál istennek). De egy gyengébb csapat ezáltal még jobban büntetve van sztem, ami miatt kevés gól született az előző meccseken. De változtatni nem fognak, mert mindenkinek ugyanaz a labda jut - így a németeknek is, szóval marad minden a régiben. És utálni fogom továbbra is.

Aki meg ezt tervezte, dögöljön meg Very Happy És aki legyártotta, engedélyezte, stb is! Twisted Evil
Zsombor
Zsombor

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2008. Jun. 12.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Re: Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos

Témanyitás  Csabi Hétf. Jún. 14, 2010 1:24 am

Igen, mindig új labdák voltak, de nem volt ennyire szembeszökő a sok hiba, a sok elnézett átadás, a sok fölélőtt labda, stb... Abban nagyon igazad lehet, hogy aki tud alkalmazkodni, az nagy előnyre tesz szert ezáltal (pl a németek hál istennek). De egy gyengébb csapat ezáltal még jobban büntetve van sztem, ami miatt kevés gól született az előző meccseken. De változtatni nem fognak, mert mindenkinek ugyanaz a labda jut - így a németeknek is, szóval marad minden a régiben. És utálni fogom továbbra is.

Aki meg ezt tervezte, dögöljön meg Very Happy És aki legyártotta, engedélyezte, stb is! Twisted Evil
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Re: Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos

Témanyitás  golyo Hétf. Jún. 14, 2010 12:29 am

Én szerintem lehet, hogy más a labda mint az előzőek, de elvileg minden csapat tudta, hogy ezzel lesznek a meccsek, ergó ezzel is edzenek már jóideje, szóval volt idejük megszokni. Márpedig itt profikról beszélünk, akiknek az alkalmazkodó készségük valszeg átlag feletti. Én szerintem nem olyan rossz ez a labda, mint amennyire szeretik fikázni. Ha visszaemlékezünk az utóbbi EB-k VB-k labdáit mind fikázáták, aztán csak megszokták a játékosok. Aki tud focizni és jó az ezzel a labdával is jó. Ennyi. Sztem.

Csöcsi
golyo
golyo
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 11.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sopron

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty A labda, ami elrontja a vb-t

Témanyitás  Csabi Vas. Jún. 13, 2010 9:12 pm

Jabulani... Nem szeretem. Annak ellenére, hogy sosem próbáltam (30eFt), nem szeretem. Pedig imádom a focit, ha nem rontják el az örömöm, reggeltől estig nézném, játszanám. De elrontják, méghozzá ez a labda.
Lehet, hogy kissé előítéletes vagyok, a vb előtti sok mendemonda az új lasztiról biztos bennem is nyomokat hagyott. Kritikusan ültem le már a nyitómeccs elé is, és azóta csak érlelődik az a most már kimondott/leírt elhatározás, a futball legnagyobb ünnepét megszentségtelenítik.
Mik tűntek fel számomra?
Keresztlabdáknál, ha lepattan, sokszor nem tudják levenni a Jabulanit. Nagyon egyszerű oka van, nem lehet kiszámítani, hogy földet érés után merre, mekkorát fog repülni. Ha laposan érkezik, akkor jóval magasabbra megy, mint várható, ha ívesen jön, átpattan a játékos felett.
Szabadrúgás, amit kapura lehet küldeni. Rendre fölé száll, mivel borzasztóan könnyű, és nem úgy száll, ahogy az ember elvárná adott lövéserőnél.
Előreívelés: dettó, mint a keresztlabdáknál.
16oson kívülről tudomásom szerint 2 gól született. Az egyik az angol a másik az algír kapus potyázása. Egyszerűen alig mernek messziről lőni, mert kb 5 lövés találta el eddig a kaput így.
Ez a labda egy rakás fos, aki megtervezte, lőjjék le a p****ba.
Én így látom, kedves Játszópajtásom.

Pusz

ui: Ja, azt is löjjék le, aki engedélyezte a gyártását. Azt is a p****ba.
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Re: Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos

Témanyitás  golyo Vas. Jún. 13, 2010 8:57 pm

Ezúton jelzem, h a mai este debütál az új világbajnok, mindenki nézze! Wink
golyo
golyo
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 11.
Age : 40
Tartózkodási hely : Sopron

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Re: Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos

Témanyitás  Sziga Vas. Jún. 13, 2010 8:33 pm

Sok fogyatékos kapus. A szlovén meccsen is amit művelt az a barom... 3 pontom bánta. Sad

Én barna párti vagyok... a kisebbik kannás jöhetne is. Smile
Sziga
Sziga
Admin

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2008. Jun. 13.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Re: Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos

Témanyitás  Csabi Vas. Jún. 13, 2010 11:17 am

Király jó kapus sztem, kissé krézilabdás a stílusa; pl: a lábához érkező labdát kirúgja lábbal, nem próbál meg levetődni érte, mint sok más nyomi kapus, akiknek így esélye sincs megfogni azt.

http://www.indavideo.hu/video/Szokek_vs_barnak eszük nem sok, de jó nézni, ahogy csüfkölik egymást.

szeretem a focit Embarassed Laughing
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Anglia - USA

Témanyitás  Zsombor Vas. Jún. 13, 2010 9:53 am

Rohadt angol kapus... scratch
Húzzon vissza a kapusiskolába, ilyet még a Király sem szokott betlizni... Smile
Zsombor
Zsombor

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2008. Jun. 12.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Re: Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos

Témanyitás  Sziga Vas. Jún. 13, 2010 12:16 am

Hűű, vannak itt lespro népek.:O
Nem láttam a szitut, de akkor se jöttem volna rá.

De jó egyeseknek, folyópart, sok sör... én is erre vágyom már... Smile
Sziga
Sziga
Admin

Hozzászólások száma : 27
Join date : 2008. Jun. 13.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Bogárdi figyelmébe :P

Témanyitás  Csabi Szomb. Jún. 12, 2010 7:17 pm

hehehe <- igen, ez egy link
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Re: Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos

Témanyitás  Cz. Szomb. Jún. 12, 2010 5:27 pm

Zsombor írta:Fuck.. Smile
Ha az a kapufa bemegy a Dél Afrikaiaknál, amikor a kapus indított, akkor most nekem van 3 pontom...Sad


Nekem meg mar negy a huzott szemueknek koszonhetoen... Rothadna el az az otvar kapufa.... nohetett volna odebb 15 centivel sztem is...
Cz.
Cz.

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2008. Jun. 12.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty nyitómeccs

Témanyitás  Csabi Szomb. Jún. 12, 2010 2:31 pm

Össze is szartam magam a kapufa miatt.... What a Face De mákom volt, így nekem lett 3 pont Razz Még ma számítok 7-9 pontra kb, és akkor egy darabig elvagyok king
Csabi
Csabi
Admin

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2008. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Re: Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos

Témanyitás  Zsombor Szomb. Jún. 12, 2010 1:39 pm

Fuck.. Smile
Ha az a kapufa bemegy a Dél Afrikaiaknál, amikor a kapus indított, akkor most nekem van 3 pontom...Sad



Csabi írta:Köllött neked kimenni. Very Happy napközben 40 fok, este meg szúnyoginvázió. Bár 6 sör után már nem érzed a szúnyogokat Smile Mind a 3 3 pontos eltalálta a nyitómeccset. A másik meccsen talán 2en gyűjtöttek pontot. Mindegy, a lényeg, hogy nekem már van 3 Very Happy
Zsombor
Zsombor

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2008. Jun. 12.

Vissza az elejére Go down

Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos - Page 2 Empty Re: Minden ami a VB-vel és nem a VB-vel kapcsolatos

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.